Zachodniopomorska Izba Rolnicza w Szczecinie poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik Biurowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dbanie o przepływ informacji
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów wewnątrz firmy
  • odpowiedzialność za prawidłowy stan zaopatrzenia materiałowo-technicznego biura
  • udzielanie informacji telefonicznej o sprawach bieżących
  • przekazywanie informacji dotyczących działań Izby – kontakt z działaczami
  • selekcja i archiwizacja dokumentów
  • obsługa sprzętu biurowego
  • pomoc w organizacji konkursów i szkoleń
  • uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi Izby
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • wykonywanie samodzielnych zadań przydzielonych przez przełożonego

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie – mile widziane wykształcenie wyższe o profilu: prawo administracyjne, rolnicze lub zbliżone
  • dobra znajomość MS Office
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie
  • komunikatywność

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

Typ umowy: umowa o pracę na zastępstwo

Wymiar etatu: pełen etat

Jednozmianowa praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Praca w przyjaznej atmosferze

Stałe wynagrodzenie

Miejsce pracy: Zachodniopomorska Izba Rolnicza w Szczecinie

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: izba@zir.pl do dnia 14 maja 2021 r. do godz. 15:00

Informujemy, że Administratorem danych jest Zachodniopomorska Izba Rolnicza w Szczecinie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).”